Dikkat! Bu 6 Alışkanlık İlişkinizi Mahvediyor!

Elbette kimsenin özel hayatına müdahale etmek gibi bir niyetimiz yok. Ama ilişkilerde olmazsa olmaz bazı şeyler var. Özellikle ilişkinizin bozulmaması için dikkat etmeniz gereken şeyleri siz değerli okuyucularımız için bir araya getirdik. Peki, hangi alışkanlıklar ilişkinizi mahvediyor? İşte ilişkinizin yolunda gitmesi için dikkat etmeniz gerekenler…

Her Şeyi Arkadaşlarınıza Anlatmayın

Konu Başlıkları

En yakın arkadaşlarınızla mutlaka ilişkiniz konusunda değerlendirmelere yapacaksınız. Ama ilişkinizin en ince ayrıntısına kadar arkadaşlarınıza anlatmayın. Evet paylaşmak sizin için mutlaka rahatlatıcı olacaktır ama yerin kulağı olduğunu unutmayın. Erkekler böyle şeylerin duyulmasından hiç hoşlanmaz. Onlar için bazı şeylerin sır kalması gerekir.

Sınır İhlali

Erkek arkadaşınız belki de ileride kocanız olacak. Onu o kadar çok seviyorsunuz ama bu asla size onun hayatına tamamen müdahale etme hakkını vermiyor. Siz de bu durumda kalsanız emin olun ki rahatsız olurdunuz. Bu nedenle erkek arkadaşınıza müdahale ederken bir sınır belirleyin ve onun özel yaşamına mutlaka saygı gösterin.

Yakın Takip

Adamı her dakika arayarak bunaltmayın. Sürekli hesap sormayın. Çünkü adamlar bundan bir süre sonra daralır ve bu gerçekten de ilişkiniz için çok tehlikelidir. Onu daraltırsanız kaybedersiniz. Bunu unutmayın ve ona biraz saygı gösterin. Aynı şey sizin de başınıza gelirse o zaman onların neler istediğini anlarsınız.

Hatalarını Sürekli Yüzüne Vurmak

Kadınlar ve erkekler konusundaki en büyük fark, erkeklerin kadınlar kadar duyarlı olmamasıdır. Fakat size karşı yeterince duyarlı değil diye bu adam sizi sevmiyor anlamına gelmez. Eğer size karşı küçük bir hata yapmışsa her tartışmada bu hatayı onun yüzüne vurmaktan vazgeçin. İkiniz de bu yüzden kısa süre içerisinde zarar göreceksiniz.

aşk

Her Hareketinden Olumsuz Bir Anlam Çıkarmak

Kızlar, artık öküz altında buzağı aramayı bırakın. bu hem size hem de sevdiğiniz adama hayatı zindan etmekten başka bir işe yaramaz. Bir önceki maddede de söyledik. Erkekler her şeyi sizin kadar ince düşünemiyor. Onların davranışlarından anlam çıkartmak yerine ya açıkça sorun, ya da mantık çerçevesinde bu adamlara yaklaşın. En akıllıca çözüm konuşmak gibi geldi bana.

Güvensizlik

Belki de ilişkilerin kilit noktası budur. Eğer o ilişkiye ve sevgilinize güven duymuyorsanız o ilişkiden hayır gelmez. Tam aksine artık acı çekmeye başlarsınız. Çünkü her hareketinden şüphelenir, her gittiği yerde hesap sorarsınız. Eğer sevgiliniz ya da sevgili adayınızın şüphe uyandıran hareketleri varsa şarlamadan önce onu iyice gözlemleyin. Baktınız sorun devam ediyor, işin aslı astarı neymiş öğrenmek için adamı karşınıza alın bir konuşun. Yalanlar ve şüpheli hareketler hala devam ediyorsa tünelin sonunda ışık gözükmüyor demektir.

Dikkat! Bu 6 Alışkanlık İlişkinizi Mahvediyor!

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir