Erkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler - Limmonata.com

Erkekler Nasıl Çileden Çıkar

Bir erkeği ne çileden çıkartır diyorsanız, içeriğimize mutlaka göz atın. Çünkü erkekler bu cümleleri duyunca çıldırıyor. İşte Erkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler…

-Düşündüm de…

Düşündüm de ile başlayan bir cümleyi bir erkeğe kuracaksanız, hele de bu erkek eşiniz veya sevgilinizse iki defa düşünün. Çünkü erkekler bu cümleyi duymaktan hiç hoşlanmıyor. Mutlaka arkasından olumsuz bir cümle geleceğini anlayan erkekler, düşündüm de kelimesinden sonrasını emin olun dinlemiyor.

-Sen Nasıl Erkeksin!

Bu cümle erkekleri elbette çileden çıkartır. Hatta çileden çıkartmakla da kalmaz gururunu, onurunu yerle bir eder. O yüzden siz siz olun, asla partnerinize böyle bir cümle kurmayın.

-Ailemle Tanışmalısın!

Erkek bu cümlede hemen bir şeylerin ciddiye bindiğini, ya da sizin işi buraya getirmek istediğinizi düşünüyor ve kendisini geri çekiyor. Böyle bir cümleyi asla onlara kurmayın, bırakın onlar size kendileri gelsin.

-Başım Ağrıyor

Özellikle geceleri bu cümleyi kurduğunuzda erkekler sizin seks yapmaktan kaçtığınızı zannediyor. Hele de birkaç kez bunu bahane olarak onlara sunmuşsanız, fazla abartmayın, onu elinizden kaçırabilirsiniz.

-O Böyle Yapmazdı

Belki de en tehlikeli cümle bu. Eski sevgilim olsaydı bunu yapmazdı, o bana böyle davranırdı gibi cümlelerden kesinlikle uzak durun.

-Nereye Bakıyorsun sen

Ortamda bulunan güzel bir kıza gözü takılmış olabilir. Ama siz ona bunun hesabını sorarsanız emin olun çileden çıkacaktır.

erkekler ilişki

-Aklından Ne Geçiyor

Kadınların genel özelliği meraklı olmalarıdır. Ama bir erkeğe sürekli ne düşünüyorsun diye sormanız bir süre sonra onu çıldırtır. Bunu kesinlikle yapmayın…

-Mutlaka Konuşmamız Gerek!

Onu bu şekilde şartlandırırsanız daha konuşmayı çok beklersiniz bizden söylemesi. Artık öğrenin erkekler canları isteyince konuşur. Hele bir de konu ciddiyse, canları da pek istemez.

-Bir Arkadaşım Daha Evlendi

Bu cümle onlara evlilik baskısı gibi gelir. Belki siz çok masum bir şekilde bu cümleyi kurmuşsunuzdur ama onlar sizin baskı yaptığınızı düşünür.

-Bak Bakalım Bende Bir Değişiklik Var mı?

Ufak da olsa bir değişiklik yaptınız ve bunu partnerinizin de fark etmesini istiyorsunuz. Ama üzgünüz, erkekler kadınlar kadar dikkatli ve detaycı değiller. Bu nedenle sizdeki değişikliği kolayca fark etmezler…

Erkeklerin Duymaktan Nefret Ettiği Cümleler

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir