Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Öneriler - Limmonata.com

Cinsel yaşamın daha iyi ve daha sağlıklı olması için öyle uçuk kaçık şeyler yapmanıza gerek yok. Bu başlığı attık diye aklınıza fazla bir şey gelmesin. Sadece basit detaylara dikkat ederek hem sağlıklı hem de iyi bir cinsellik yaşamanız mümkün. Peki nedir bu küçük detaylar? İşte size Daha iyi ve daha sağlıklı bir cinsel yaşam için öneriler

-Onun vücudunu övün

Konu Başlıkları

Seks sırasında daha çok zevk almak ve daha iyi hissetmek için partnerinize mümkün olduğu kadar övgüde bulunun. Onun ne kadar seksi göründüğünden bahsedin.

-Karşılıklı istek önemli

Siz istiyorsunuz diye o da istemek zorunda değil. Herkesin modu aynı anda yerinde olacak diye bir kural yok. Bu nedenle isteğin karşılıklı olmasına dikkat edin.

-Konuşun

Bakın seks sırasında konuşmaktan bahsetmiyoruz. Seks hayatınızla ilgili sadece seks sırasında değil, normal zamanlarda da konuşun ve paylaşımlarda bulunun. Bu sayede zevk aldığınız ya da almadığınız şeyleri daha kolay anlatabilirsiniz, onu da anlayabilirsiniz.

-Monoton Olmayın

Israrla monotonluktan kaçının. Size garip şeyler deneyin demiyoruz, sadece farklı şeyler deneyin.

-Dürüst Olun

Seks sırasında zevk almıyorsanız, alıyormuş gibi yapmayın. Bu belki partnerinizi o anlık kandırabilir ama sizin ileride bu seksten sıkılmanıza neden olacaktır.

-Ortak bir manyaklık bulun

İkinizin de ortak bir manyaklığı mutlaka vardır. Aksi halde nasıl birlikte olabilirsiniz ki? Bunu keşfedin ve seks sırasında mutlaka uygulayın.

cinsellik

-Zevk Verin

Her zaman zevk almaya odaklanmayın. Siz de zevk verin ki, seks sırasında yaşayacaklarınız karşılıklı olsun.

-Bencil Olun

Evet bir önceki maddede karşılıklı olsun dedik. Ama ara sıra bencil olmanızda da yarar var. Ona bir şeyleri sorarak yapmak yerine sorumluluk alın ve aklınıza eseni yapın.

-Biraz Eğlenin

Seks sırasında gülmek eğlenmek yasak diye bir kural yok. Biraz gülmekten kimseye zarar gelmez.

-Hedefiniz Orgazm Olmasın

Özellikle kadınlar orgazm olabilmek için seks yapıyor. Ama orgazmı hedefinizden çıkarın ve zevk almaya odaklanın. Zaten sonunda orgazma ulaşacaksınız.

-Akışına Bırakın

Kendinizi kasmayın. Bırakın her şey akıp gitsin. Aksi halde hiçbir şekilde yaşadığınız seksten zevk almanız mümkün değil.

-Ön Sevişme Önemli

Son yıllarda hem erkekler hem de kadınlar ön sevişmeyi gereksiz bir uğraş olarak değerlendiriyor. Ama unutmayın, iyi bir seksin olmazsa olmazı ön sevişmedir.

-Onu Okuyun

Partneriniz seks sırasında ne istiyor, vücudunun neresinden daha fazla zevk alıyor. Bunları mutlaka bilin.

-Asla Kıyaslamayın

Hangi erkek başka bir erkekle kıyaslanmaktan memnun olabilir ki? Onu asla başkaları ile kıyaslamayın. Seks sırasında başkalarının yerine onu övün.

-Zaman Ayırın

Seksi yapmak için yapmayın. Daha fazla zevk için seks yapmaya zaman ayırın.

-Çekim Önemli

Partnerinize sık sık aranızdaki çekimden, ten uyumundan ve kimyanızdan bahsedin

Sağlıklı Bir Cinsel Yaşam İçin Öneriler

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir