Salyangoz kremleri - Limmonata.com

SALYANGOZ KREMİ

Salyangozlar; eski zamanlardan beri tedavi edici özellikleriyle bilinirler. Kabuklarının bile kendi kendine yeniledikleri bir salgı üretirler. Salyangozların bu denli yenileyici salgıları; cilt üzerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Arkalarında bıraktıkları salgılardan yararlanılarak; tazeleyici ve yenileyici cilt kremleri üretilmiştir.

Salyangoz kremlerini sizin için araştırarak; bir liste hazırladık. Sizde önerilerimizi dikkate alarak; kendinize uygun salyangoz kremini seçebilirsiniz.

Salyangoz Kremi ve Fiyatları

Ellezza Salyangoz Kremi; ilk çıkan salyangoz kremlerinden biridir. Kırışıklıkları önleyici ve cildi toparlayıcı etkisi vardır. İyileştirici bir ürün olduğu için; bayanların tercihleri arasına girmiştir. Ellezza salyangoz özlü kremin fiyatı; yaklaşık olarak 100 tldir.

İlvina Salyangoz Kremi; salyangoz krem markalarının bir diğeridir. Lekelerin tedavisinde ve çatlakların giderilmesinde oldukça etkilidir. İlvina salyangoz özlü kremin fiyatı; 35-40 tl arasındadır.

Themra Salyangoz özlü krem bayanların fazlası ile memnun kaldıkları salyangoz kremlerinden biridir. Aktarların müşterilerine tavsiye ettiği; cilt yenileyici kremlerin başında gelir. Fiyatı ve performansıyla oldukça idealdir. Themra salyangoz özlü kremin fiyatı; 30-35 tl arasında değişmektedir.

Salvolın Salyangoz Kremi; kullanıcılarının memnun kaldığı ve cildi yenileyen bir kremdir. Salvolın salyangoz özlü kremin fiyatı; 60 tldir. Almak isteyen bayanlar internetten edinebilirler.

Elicina Plus Salyangoz Kremi; kırışıklıklarda, yara izlerinde ve yanıklarda oldukça başarılıdır. Kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu Elicina kremden memnun kalmıştır. Elicina kremin fiyatı; 80-90 tl arasındadır.

Tala Salyangoz Kremi ; sivilce ve siyah noktaların giderilmesinde ve cildin kendini yenilemesinde oldukça etkilidir. Tala salyangoz özlü kremin fiyatı 30 tldir.

Queen Elizabeth Salyangoz Kremi ; Bim alışveriş mağazalarında satılmaktadır. Kullanıcıların oldukça verimli sonuçlar aldığı salyangoz kremi; cüzi fiyatlar ile satılarak, oldukça memnuniyet sağlamaktadır. Queen Elizabeth kreminin fiyatı 10-15 tl arasında değişmektedir.

Salyangoz kremleri

Yazı dolaşımı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir